Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Kamery, przez które jesteśmy obserwowani, znajdziemy dziś nie tylko w miejscach publicznych. Na takie decydują cię i to coraz częściej również przedsiębiorcy. Obecnie monitoring wizyjny w firmach jest już na porządku dziennym i znajdziemy go w wielu przedsiębiorstwach. Domyślić się w związku z tym możemy, że takie instalacje niosą w sobie mnóstwo zalet. Jakie to zatem są zalety? Warto również pomyśleć w jakich miejscach instalować takie kamery .
Okres wakacji to najbardziej aktywny czas dla wszystkich miłośników rowerów. Wielu z nich swoje wycieczki rowerowe oraz ekstremalne wyczyny uwiecznia za pomocą kamer sportowych na wysokiej jakości filmach. Jeśli ty też chciałbyś mieć niezapomnianą pamiątkę ze swojej wycieczki rowerowej to z całą pewnością pomoże Ci w tym nowa kamera sportowa WiFi na rower marki LC Securitu w wersji LC-PROWL 300.
Przyjrzyjmy się bliżej nowej kamerze IP LC-255-IP marki LC Security, która w naszej opinii jest jedną z ciekawszych propozycji na budowę ekonomicznych i skutecznych w każdej sytuacji, systemów monitoringu wideo CCTV IP. Czym szczególnym wyróżnia się kamera sieciowa zewnętrzna LC-255-IP? Przede wszystkim jest to kamera megapikselowa, z której obraz pozwala na dokładną wideoweryfikację obserwowanych osób i przedmiotów. Kamera IP LC-255-IP dostarcza obraz w jakości Full HD 1080p przy 25 kl./s, co pozwala na szczegółowe uchwycenie każdej sceny.
Kamera samochodowa z rejestratorem LC-590CD to urządzenie mobilne, przeznaczone do zastosowań wewnętrznych, która umożliwia rejestrację sekwencji wideo z dźwiękiem. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom kamera samochodowa LC-590CD może pełnić rolę czarnej skrzynki, ponieważ dostarczane przez nią materiały wideo są na tyle szczegółowe i płynne (rozdzielczość do 1280x960 pikseli, prędkość rejestracji 30 klatek na sekundę), że mogą stanowić niepodważalny dowód w rozprawie sądowej.
Z przyjemnością przedstawiamy nową, ekonomiczną kamerę szybkoobrotową LC Security w wersji LC-15-CD53HW-S23, przy pomocy której stworzymy skuteczny i niezawodny system telewizji przemysłowej dla magazynów i składów budowlanych, a także innych dużych obiektów, w których kamery telewizji przemysłowej muszą pracować w trudnych warunkach środowiskowych. Kamera obrotowa PTZ  LC-15-CD53HW-S23 wyróżnia się atrakcyjną ceną, skuteczną pracą przez 24 godziny na dobę oraz efektywną wideoweryfikacją osób i przedmiotów.
Z przyjemnością prezentujemy ekonomiczną kamerę kopułkową LC-345P LC Security do zastosowań wewnętrznych, która pozwala niskim kosztem stworzyć skuteczną instalację CCTV dla sklepu, domu, biura, firmy, przedszkola, szkoły czy kawiarni. Dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi jakości do ceny jest niezwykle konkurencyjna dla innych renomowanych producentów kamer CCTV, takich jak Samsung czy Sony.
Kamery samochodowe cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Ich rosnąca popularność wynika przede wszystkim z tego, że to właśnie dzięki nim możliwe jest monitorowanie pojazdów firmowych oraz przebytej trasy przez pracowników. Ponadto, wysokiej jakości materiały wideo uzyskane przy pomocy kamer samochodowych można w razie konieczności wykorzystać jako niezbity dowód dla Policji i innych służb.
Przedstawiamy niedrogą lecz funkcjonalną kamerę IP do monitoringu sklepu w wersji LC-354 IP, która charakteryzuje się bardzo łatwą instalacją, możliwością dostarczania obrazu z dźwiękiem oraz efektywną pracą przez całą dobę, także w całkowitej ciemności. LC-354 to kamera IP obrotowa do zastosowań wewnętrznych, która obok sklepów doskonale sprawdza się także w domach i mieszkaniach (np. w nadzorze wideo opiekunki do dziecka).
Systemy monitoringu wizyjnego pracujące w środowisku zewnętrznym muszą zmagać się z niekorzystnymi warunkami oświetleniowymi oraz są narażone na akty wandalizmu i negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Dlatego też monitoring CCTV IP zewnętrzny należy budować w oparciu o kamery IP, które nie tylko umożliwią prowadzenie obserwacji przez całą dobę ale także pozwolą na bezawaryjną pracę w trudnych warunkach.
Potrzebujesz niedrogiej, niezawodnej i oferującej wysokiej jakości obraz kamery sportowej? Chcesz z niej bez obaw korzystać w trakcie zimowego urlopu? Jeśli tak to z całą pewnością zainteresuje Cię kamera sportowa na snowboard LC-HD10, która doskonale łączy atrakcyjną cenę z wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania.
LC-9036 LC Security to kamera przemysłowa PTZ z 36-krotnym zoomem optycznym i prawdziwą funkcją Dzień/Noc, która dzięki odpornej na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne obudowie o klasie szczelności IP66, sprawdza się zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Wyposażona w profesjonalny przetwornik obrazu CCD Sony dostarcza bardzo wyraźny i pełen detali obraz w rozdzielczości poziomej 700 linii telewizyjnych, który umożliwia szczegółową wideoweryfikację osób i zdarzeń alarmowych.
Kamery do monitoringu zewnętrznego powinny zapewniać efektywny dozór wideo w każdych warunkach oświetleniowych oraz bezawaryjnie pracować w obecności wody, kurzu oraz niskich i wysokich temperatur. To właśnie z myślą o budowie zewnętrznych instalacji CCTV powstała kamera zintegrowana LC-1501 PREMIUM firmy LC Security.
Specjalnie na potrzeby dyskretnej obserwacji biur firma LC Security wprowadziła do swojej oferty kamerę specjalną LC-115P, która jest połączeniem kamery przemysłowej ukrytej w obudowie czujnika ruchu PIR i rejestratora (wbudowane gniazdo kart pamięci SD, obsługa kart o pojemności do 32GB). Dzięki ukryciu kamery w czujce ruchu jest ona całkowicie niezauważalna dla osób znajdujących się w strefie obserwowanej.
Monitoring IP to nowoczesny system nadzoru wideo, bazujący na infrastrukturze sieci komputerowej z protokołem IP oraz kamera sieciowych (kamery IP, megapikselowe), który pozwala na stały dostęp do obrazu z kamer w trybie „na żywo”, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy. Podgląd obrazu z kamer monitoringu IP może być realizowany na trzy sposoby: przeglądarka internetowa, dedykowane oprogramowanie, urządzenia mobilne – np. Apple iPhone. Instalacje nadzoru wideo tego typu stają się coraz tańsze w budowie, a jednocześnie ich funkcjonalność stale rośnie.
Kamera przemysłowa HD-SDI SCD-6080P (obudowa kopułkowa) to profesjonalne rozwiązanie dozorowe, przystosowane do pracy w systemach nadzoru wideo, budowanych w standardzie HDCCTV (High-Definition Closed Circuit Television). Prezentowana kamera HDCCTV korzysta z interfejsu SDI, który jeszcze do niedawna był zarezerwowany jedynie dla profesjonalnych studiów telewizyjnych. Dzięki tej właściwości użytkowej, kamera HD-SDI Samsung z serii SCD-6080P  jest w stanie przekazywać obraz w rozdzielczości Full HD za pomocą tradycyjnego przewodu koncentrycznego (współosiowego).
Prezentujemy gotowy zestaw CCTV w przystępnej cenie, przy pomocy którego stworzymy funkcjonalny i skuteczny w działaniu monitoring firmy przez Internet . Proponowany zestaw monitoringu wizyjnego został skompletowany przez specjalistów z branży CCTV, dzięki czemu pozwala on na skuteczne zabezpieczenie mienia firmy oraz zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla osób przebywających na jej terenie.
Kamery sportowe Contour to wysokiej klasy produkty adresowane dla profesjonalnych filmowców – solidna budowa z najlepszej jakości surowców, łatwość użycia i wszechstronność (sprawdzają się zarówno w trakcie uprawiania sportów zimowych, jak i letnich, a nawet wodnych).
Każdy z nas ceni sobie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania oraz w jego pobliżu. Niekiedy jednak mieszkając zdalna od centrum i sąsiadów jesteśmy narażeni na różne zagrożenia, takie jak włamania i napady, dlatego też niezbędne jest zastosowanie odpowiednich środków zapobiegawczych. Do najczęściej wybieranych środków należy monitoring domu, który pozwala na odpowiednie zabezpieczenie otoczenia, a dodatkowo dzięki aspektowi psychologicznemu, skutecznie odstrasza potencjalnych włamywaczy i złodziei.
Prezentujemy wysokiej jakości kamerę szybkoobrotową LC PH-23, która dzięki bardzo korzystnej specyfikacji technicznej bardzo dobrze sprawdza się w wymagających instalacjach monitoringu CCTV. Kamery obrotowe LC PH-23 pracują w oparciu o najwyższej jakości podzespoły, dzięki czemu charakteryzuje je wysoka jakość dostarczanego obrazu, możliwość pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych (wbudowana funkcja Dzień/Noc) oraz niezawodne działanie, nawet w trudnych warunkach środowiskowych (przystosowana do pracy w środowisku zewnętrznym).
Profesjonalny sklep CCTV CTR Partner poszerzyło swoją ofertę o najwyższej jakości obiektywy do kamer przemysłowych firmy FUJINON. Obiektywy do kamer przemysłowych z serii 2,8-8 FUJINON to niezwykle uniwersalne układy optyczne.
Nowa kamera szybkoobrotowa LC-9022L została wyposażona w technologię dzień/noc oraz specjalistyczny obiektyw typu AutoIris. To właśnie za sprawą obiektywu AutoIris praca kamery LC-9022L w zmiennych warunkach oświetleniowych jest stabilna.
Kontrola dostępu Warszawa – Czym są systemy kontroli dostępu? Gdzie znajdują zastosowanie? Kontrola dostępu to popularny system zabezpieczeń, którego zadaniem jest ograniczenie wstępu do chronionych pomieszczeń lub budynków, osobom do tego nieuprawnionym.
Estetycznie wykonany i funkcjonalny zestaw wideodomofonowy VT-6912 ORNO jest obecnie jedną z ciekawszych propozycji na rynku, pozwalających na samodzielną budowę funkcjonalnych i niezawodnych w działaniu systemów wideodomofonowych dla domów jednorodzinnych. W skład prezentowanego zestawu wchodzi wysokiej jakości monitor i kamera, które sprawiają że budowane na ich bazie wideodomofony są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Przedstawiamy jedyne w swoim rodzaju i jednocześnie najmniejsze na świecie kamery IP HDTV z funkcją PTZ (Pan/ Tilt/ Zoom), które pozwalają na stworzenie skutecznego w działaniu, dyskretnego systemu telewizji dozorowej IP. Kamery AXIS w wersji M5014 PTZ zapewniają realizację funkcji panoramowania, pochylania i przybliżania, a dzięki niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzają się w dyskretnych systemach nadzoru wideo dla wymagających obiektów.
Sieciowe systemy telewizji przemysłowej IP ( monitoring IP ) zyskują coraz więcej zwolenników. Stale rosnąca popularność tego typu systemów nadzoru wideo jest związana przede wszystkim z ogromnymi możliwościami jakie oferują oraz coraz niższymi kosztami ich budowy.
Nadrzędnym celem każdego współczesnego systemu monitoringu wizyjnego jest dostarczanie możliwie jak najwyższej jakości obrazów, ponieważ tylko wtedy system może zapobiegać różnym incydentom oraz w przypadku różnych zdarzeń identyfikować ich sprawców. Znaczący wpływ na jakość obrazu generowanego przez kamery ma prawidłowo przeprowadzony montaż kamer CCTV .
Kamera megapikselowa IP8151P z serii SUPREME firmy VIVOTEK została zaprojektowana z myślą o pracy w najbardziej wymagających systemach nadzoru wideo, w których transmisja danych i zarządzanie odbywa się poprzez sieć komputerową TCP/IP. Na wyposażeniu kamery IP IP8151P VIVOTEK znajdziemy wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają budowę funkcjonalnych i skutecznych w działaniu aplikacji monitoringu IP.
Zintegrowana kamera IP IP8330 VIVOTEK w obudowie typu BULLET o normie IP66, to ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające niedużym nakładem finansowym stworzyć profesjonalny zewnętrzny system nadzoru wideo  CCTV IP. Kamera sieciowa IP 8330 VIVOTEK poprzez zastosowanie funkcji Dzień/Noc z usuwalnym mechanicznie filtrem podczerwieni i reflektorem IR LED, została odpowiednio przystosowana do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych, co pozwala na jej zastosowanie w całodobowych systemach telewizji przemysłowej.
Kopułkowa kamera IP Geovision w wersji GV-FD220 to profesjonalne narzędzie dozorowe, oferujące 2-megapikselową rozdzielczość obrazu, możliwość pracy w wymiarze całodobowym (funkcja Dzień/Noc z reflektorem IR LED), dwukierunkową komunikację audio oraz wydajną pracę w sieci IP i możliwość dostosowania do każdych wymagań (podwójne strumieniowanie w formacie MPEG-4, MJPEG, H.264).
GV1240 GeoVision to nowoczesne karty DVR, za pomocą których możemy rejestrować obraz i dźwięk w systemach telewizji przemysłowej. Karty DVR GV 1240 zaprojektowano w taki sposób aby zapewniać jak najlepszą jakość obrazu z możliwością obsługi wielu kamer przemysłowych.
Karty DVR GV1480 GeoVision to doskonała alternatywa dla profesjonalnych rejestratorów audio/wideo. Zaawansowane technologicznie komputerowe karty DVR z serii GV1480 to funkcjonalne urządzenia dozorowe, które stworzono głównie na potrzeby dużych instalacji CCTV.
SCP-3120 Samsung to najwyższej jakości kamera szybkoobrotowa przeznaczona do budowy systemów telewizji przemysłowej w miejscach, w których konieczna jest szczegółowa identyfikacja obserwowanych obiektów oraz śledzenie osób. Kamera szybkoobrotowa PTZ z serii SCP-3120 oferuje możliwość pracy w wymiarze całodobowym przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości obrazu.
Firma Samsung wprowadziła na rynek CCTV nową kamerę kompaktową z serii SCB-2001P, będącą doskonałym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników. Kamera przemysłowa z serii SCB-2001P została wyposażona w szereg nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają na tworzenie efektywnych w działaniu systemów telewizji przemysłowej, niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.
ACM-1311 to wysokiej jakości kamera sieciowa IP firmy ACTi, dysponująca czystym i pełnym barw obrazem o rozdzielczości poziomej 420 linii telewizyjnych. Za generowanie obrazu jest odpowiedzialna matryca 1/3' Sony SuperHAD CCD.
Kamery CCTV LC-316D1 firmy LC Security zostały stworzone z myślą o prowadzenie skutecznego i bezawaryjnego dozoru wideo w miejscach potencjalnie niebezpiecznych. Kamery kopułkowe LC-316D1 wyróżniają się na tle innych kamer tej klasy przede wszystkim dobrą jakością obrazu, solidną konstrukcją i atrakcyjną ceną.
Kamery kopułkowe LC-312D1 LC Security zostały wyposażone w wandaloodporną obudowę IP66 oraz w profesjonalny przetwornik obrazu 1/3” CCD Super HAD firmy Sony z układem DSP. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz bardzo korzystnej specyfikacji pracy kamera przemysłowa LC-312D1 LC Security znajduje bardzo szerokie zastosowanie w systemach telewizji przemysłowej.
LC Security jako firma profesjonalnych i zaawansowanych technicznie rozwiązań sprzętu dozorowego zdobyła uznanie wśród szerokiego grona specjalistów CCTV. Urządzenia LC Security cechują się niebywałą trwałością i wydajnością.
Kamera przemysłowa LC-503P/C3138 zaliczana jest do grupy zintegrowanych urządzeń. Kamera LC-503P/C3138 została dodatkowo doposażona w podczerwień, która zapewnia jeszcze lepsze warunki pracy podczas nocnej obserwacji obiektu.
LC-250 to kompaktowa kolorowa kamera przemysłowa oparta na przetworniku obrazu CCD 1/4" Sony. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego przetwornika marki Sony osiągnięto bardzo dobrą rozdzielczość obrazu kolorowego na poziomie 420 linii telewizyjnych.
SNC-P5 SONY to wysokiej klasy kamery sieciowe IP , które oprócz wysokiej jakości obrazów oferują realizację funkcji PTZ, dzięki czemu pozwalają na sterowania obiektywem w pionie, poziomie oraz umożliwiają dokonywanie zbliżeń za pomocą 3-krotnego zoomu optycznego. Kamera IP SNC-P5 cechuje się wysoką jakością generowanego obrazu oraz łatwą obsługą, co sprawia, że doskonale sprawdza się w niewielkich instalacjach monitoringu wizyjnego IP.
SDC-435P Samsung to nowa seria kamer przemysłowych, których właściwości techniczne z całą pewnością sprostają nawet największym wymaganiom. Seria SDC-435 została stworzona na potrzeby profesjonalnego monitoringu wizyjnego, od którego wymaga się zarówno wysokiej jakości wyświetlanego obrazu, jak i możliwości pracy w wymiarze całodobowym (opcja dzień/noc).
SCC-B5369P Samsung to profesjonalna kamera CCTV, której specyfikacja techniczna została optymalnie przystosowana do potrzeb współczesnych systemów telewizji dozorowej. Urządzenie korzysta z innowacyjnego przetwornika 1/3' Super HAD PS CCD oraz nowoczesnego procesora DSP A1 firmy Samsung Electronics, co w rezultacie pozwala na wyświetlanie kolorowych obrazów w rozdzielczości 600 linii TV.
Systemy bezprzewodowe CCTV to doskonałe rozwiązanie na budowę zaawansowanych systemów monitoringu wizyjnego, w miejscach gdzie prowadzenie przewodów jest utrudnione lub bardzo kosztowne. Niezwykle ciekawą propozycją na przesył danych drogą radiową w systemach telewizji przemysłowej jest zestaw nadawczo-odbiorczy CD5804 M/S firmy CamSat.
Rejestrator DVR XQ1600 to najwyższej jakości urządzenie do zapisu sygnałów audio/wideo w systemach telewizji przemysłowej. Przemysłowy rejestrator cyfrowy XQ1600 umożliwia jednoczesną obsługę 16 kamer oraz 4 urządzeń fonicznych.
Monitoring bezprzewodowy to idealne rozwiązanie w przypadku budowy rozległych systemów telewizji przemysłowej. Monitoring bezprzewodowy wykorzystujący do transmisji sygnału wideo łącza radiowe lub transmisję WLAN stanowi jedną z największych zalet nowoczesnych systemów monitoringu IP.
Kamery CCTV SID-47P Samsung Techwin to zaawansowane technicznie kamery kopułkowe przeznaczone do pracy w profesjonalnym monitoringu wizyjnym. Kamery kopułkowe z serii SID-47P spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Kamera CCTV LC-254ASD marki LC Security została zaprojektowana z myślą o pracy w monitoringu, od którego wymaga się przede wszystkim najwyższego poziomu generowanego obrazu. LC-254ASD jest kamerą kompaktową, która doskonale sprawdza się w zastosowaniu wewnętrznym.
WV-CL934E to kamera typu dzień/noc marki Panasonic. Kamery przemysłowe w wersji WV-CL934E zostały opracowane przede wszystkim z myślą o profesjonalnym monitoringu.
Dualna kamera dzień/noc LTC0495 firmy BOSCH z przetwornikiem 1/3, niskonapięciowym zasilaniem, wysoką rozdzielczością (540 TVL) to luksusowe rozwiązanie podwyższające standardy telewizji przemysłowej. Dinion Xf LTC 0495 została wyposażona w funkcję, która przy słabnącym świetle przełącza się na tryb monochromatyczny.
WV-CW380/G Panasonic to profesjonalna kamera CCTV, która korzysta z nowoczesnej technologii SDIII (Super Dynamic III). Głównym elementem budowy jest przetwornik CCD 752(H) x 582 (V) który dzięki wsparciu ze strony SDIII uzyskuje doskonałej jakości obraz.
Kompaktowa kamera CCTV dzień/noc WV-CP284E Panasonic to idealne połączenie funkcjonalności z korzystną ceną. Według specjalistów z branży CCTV jest to najlepsza kamera dzień/noc w swojej klasie.
Panasonic przedstawia specjalistyczną kamerę CCTV typu dzień/noc z serii WV-CP484E. Prezentowany model został opracowany głównie na potrzeby najbardziej zaawansowanego i wymagającego monitoringu wizyjnego.
Bosch NWC-0800 to kamery megapikselowe, których konstrukcja sprawia, że można je montować w najnowocześniejszych systemach telewizji przemysłowej IP. Megapixelowe kamery IP z serii NWC-0800 wyznaczają całkowicie nowy kierunek wśród kamer CCTV.
Zewnętrzne kamery wandaloodporne z serii LC-688C doskonale nadają się do prowadzenia monitoringu w każdych warunkach oświetleniowych. Model LC-688C jest produktem CCTV znanej marki LC Security, słynącej z produkcji najwyższej jakości sprzętu na potrzeby systemów telewizji przemysłowej.
LC-608GVA marki LC Security to nowoczesna kamera kopułkowa o bardzo dobrych parametrach pracy. Na tle innych kopułkowych kamer przemysłowych model LC-608GVA wyróżnia się głównie pracą w podwyższonej rozdzielczości rzędu 480 linii telewizyjnych.
LC-504PB to nowoczesna i uniwersalna kamera CCTV o świetnych parametrach technicznych. Model LC-504PB został wyposażony w znakomitej jakości przetwornik obrazu oraz profesjonalny układ optyczny.
Kamera dzień/noc o symbolu LC-9027L/C to wysokiej klasy urządzenie wizyjne o bardzo szerokich możliwościach zastosowania. Seria LC-9027L/C została stworzona z myślą o prowadzeniu obserwacji w wewnętrznych instalacjach monitoringu wizyjnego.
System szybkiego pozycjonowania z serii UPH-2D10W-50 to propozycja firmy Bosch Security Systems na prowadzenie monitoringu w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej. System szybkiego pozycjonowania UPH-2D10W-50 znajduje zastosowanie przede wszystkim w systemach monitoringu, gdzie konieczna jest szybka zmiana położenia kamery oraz prowadzenie obserwacji w trybie całodobowym.
Każdego miesiąca na Dworcu Centralnym w Warszawie dochodzi do ponad 900 interwencji policji, z tego też względu zostaną zainstalowane nowe kamery przemysłowe. Stare kamery CCTV na dworcu centralnym nie spełniają obecnych wymagań, ponieważ obrazy przez nie generowane nie dają możliwości identyfikacji osób i nie mogą być dowodami w sprawach sądowych.
Kamera przemysłowa LC-504P to zintegrowane urządzenie wizyjne przystosowane do pracy w najbardziej wymagających aplikacjach monitoringu wizyjnego. Kamera przemysłowa LC-504P bez najmniejszego problemu radzi sobie podczas pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych.
Kompleksowe rozwiązania dozorowe oraz alarmowe oferowane przez firmę CTR Partner zapewniają najwyższe bezpieczeństwo oraz bardzo wysoką efektywność pracy. Firma CTR Partner z powodzeniem od wielu lat działa na polskim rynki systemów bezpieczeństwa.
Obiektywy do kamer z serii LTC3774/30 to wyspecjalizowane układy optyczne przystosowane do pracy w trybie całodobowym. Obiektywy CCTV LTC3774/30 zostały zbudowane na bazie asferycznych soczewek oraz elementów specjalistycznego szkła ED, co pozwala na zminimalizowanie dyspersji, czyli rozszczepiania się światła w momencie przechodzenia przez soczewkę.
Monitoring przemysłowy budowany w oparciu o kamery szybkoobrotowe z serii LC-9036L to przede wszystkim wysoka skuteczność i niezawodność w prowadzeniu obserwacji. Kamery szybkoobrotowe z serii LC-9036L będące produktem lidera w branży CCTV firmy LC Security zostały zbudowane na bazie najnowocześniejszych podzespołów.
OPT-1200DN to model kamery IP z wbudowanym specjalnym oświetlaczem podczerwieni, który umożliwia pracę kamery w minimalnych warunkach oświetleniowych. Kamery IP OPT-1200DN posiadają także wbudowane mikrofony, które pozwalają na zapis dźwięku z otoczenia kamery.
Kamery przemysłowe to podstawowy element każdego systemu telewizji przemysłowej. Ich zadaniem jest monitorowanie ulic miast, co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.
Nowoczesna kamera kopułkowa LC-608G to profesjonalne narzędzie dozorowe wyróżniające się pracą w podwyższonej rozdzielczości 480 linii telewizyjnych. Model LC-608G pracuje w oparciu o markowy przetwornik obrazu CCD SONY 1/3” z serii Super HAD.
LC-502E/3H – wysokiej jakości kamera CCTV zbudowana na bazie przetwornika obrazu CCD. Producent kamery LC-502E/3H wyposażył ją w przetwornik o średnicy 1/3” marki SHARP, gwarantujący wysoką jakość wytwarzanych obrazów.
Szybkoobrotowa kamera przemysłowa LC-9018L/C wyróżniająca się wysoką rozdzielczością 480 TVL, to jedne z lepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Światłoczułość LC-9018L/C wynosi 0.01Lux.
Bezprzewodowa mini kamera CCTV LC-GP-830D cechuje się dobrą rozdzielczości 380TVL oraz pracą w częstotliwości 2.4GHz. Podstawowym elementem budowy kamery LC-GP-830D jest kolorowy przetwornik CMOS 1/3”.
Kamera kopułkowa LC-SZ46Q jest obecnie jedną z najlepszych kamer przemysłowych w swojej kategorii. Model LC-SZ46Q został zaprojektowany z myślą o wszechstronnym zastosowaniu.
Kamera specjalna LC-502J/3H jest wysokiej klasy urządzeniem wizyjnym przystosowanym do prowadzenia ukrytej obserwacji. Elektronika kamery LC-502J/3H została ukryta w obudowie czujnika ruchu PIR, co sprawia, że kamera pozostaje niewidoczna dla osób obserwowanych.
Kamera szybkoobrotowa LC-9018L to doskonała propozycja nowoczesnego monitoringu. Kamera szybkoobrotowa LC-9018L jest niezwykle uniwersalnym urządzeniem wizyjnym, pozwalającym na prowadzenie obserwacji w każdych warunkach oświetleniowych.
Nowoczesna miniaturowa kamera w okularach to doskonała propozycja dyskretnej obserwacji połączonej z dyskretnym nasłuchiwaniem otoczenia. Kamera w okularach to najnowsze osiągnięcie technologiczne w branży detektywistycznej.
LC-302D to wysokiej jakości kamera przemysłowa należąca do rodziny funkcjonalnych narzędzi wizyjnych LC. Kamera CCTV LC-302D przystosowana jest do całodobowe pracy w wewnętrznych instalacjach telewizji przemysłowej.
Zintegrowana kamera CCTV LC-302D/4S jest wysokiej klasy narzędziem dozorowym, skonstruowanym zgodnie z najnowszymi standardami telewizji dozorowej. Kamera LC-302D/4S pracuje w standardowej rozdzielczości obrazu 420 TVL, co pozwala na szybką i szczegółową identyfikację obiektów znajdujących się w polu widzenia kamery.
Kamery kolorowe V1182P to urządzenia gwarantujące dobrą jakość obrazu rzędu 330 TVL. Kamery kolorowe V1182P zostały obudowane specjalną wodoodporną obudową, która umożliwia podwodną pracę urządzenia.
Kamery przemysłowe LC-302D/4H to urządzenia dozorowe doskonale przystosowane do pracy w zewnętrznych systemach telewizji przemysłowej. Model LC-302D/4H posiada specjalną hermetyczną obudowę oraz daszek, który chroni urządzenie przed nadmiernym oświetleniem oraz deszczem.
Kamery dzień noc oznaczone symbolem VG4-512-ETS2PF to nowoczesne urządzenia wizyjne z serii AutoDome 500i firmy Bosch. AutoDome 500i to specjalistyczny zestaw kamerowy przystosowany do najbardziej wymagających systemów telewizji dozorowej.
Model kamery kopułowej LC-618 to urządzenie o niezwykle szerokim zakresie zastosowań. Kamery kopułkowe z serii LC-618 to dualne urządzenia wizyjne pozwalające na prowadzenie obserwacji zarówno w dzień jak i w nocy.
Dualne kamery megapikselowe NWC-0900 to urządzenia sieciowe posiadające dwa procesory przetwarzania obrazu. W zależności od panujących warunków pracy, kamera NWC-0900 przetwarza obraz w kolorze przy rozdzielczości 3,1 Mpx lub w trybie czarnobiałym przy rozdzielczości 1,3 Mpx.
LC-806A to nowoczesna i profesjonalna kamera przemysłowa wykorzystująca zaawansowany procesor obróbki sygnału DSP.
Władze Tychów starają się wszelkimi możliwymi metodami zapewnić maksimum bezpieczeństwa swoim mieszkańcom. Jednym z narzędzi walki z przestępczością jest monitoring. Jest to najważniejszy projekt miasta w celu poprawienia bezpieczeństwa.
LC-250AS to dualna kamera przemysłowa, która jest podstawą każdego nowoczesnego systemu telewizji przemysłowej. Sercem urządzenia jest kolorowy przetwornik obrazu CCD 1/3” firmy Sony.
Oświęcim to kolejne polskie miasto, które zostało wyposażone w monitoring bezprzewodowy. Monitoring bezprzewodowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnych instalacji CCTV.
Kamery IP OTP-5320 to profesjonalne urządzenia przystosowane do pracy w sieciach komputerowych. Model kamery sieciowe IP OTP-5320 to połączenie doskonałej jakości obrazu i nowoczesnej technologii komunikacji za pomocą protokołów IP.
Nowoczesne wykrywacze podsłuchów to urządzenia wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie. Rozwój wykrywaczy podsłuchów uwarunkowany jest od technologii z jakich wykonywane są podsłuchy . Nowoczesne podsłuchy wymagają stosowania nowoczesnych technik wykrywania. Skuteczne wykrywacze podsłuchów to zazwyczaj zestawy dwóch urządzeń miernika i detektora.
W ofercie firmy CTR PARNTER znajdą państwo szeroką gamę różnego typu uchwytów do kamer przemysłowych. W ofercie znajdują się między innymi, takie uchwyty jak: uchwyty do kamer zewnętrznych, uchwyty do kamer wewnętrznych, statywy do kamer oraz uchwyty do obudów typu UFO. Uchwyt do kamer wewnętrznych TP-201 zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują dużą wytrzymałość uchwytu.
LTC9385/20 to obudowy do kamer przemysłowych o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Obudowy do kamer z serii LTC9385/20 zostały skonstruowane z wysoko wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium i poliwęglan. Obudowa wykonana jest z aluminium, natomiast szybka osłaniająca obiektyw kamery z poliwęglanu.
Kamery czarnobiałe to urządzenia, które doskonale spisują się w warunkach słabego natężenia światła. W przypadku kamer kolorowych praca w warunkach małego oświetlenia jest praktycznie niemożliwa.
CCD 0351 – kompaktowa kamera przemysłowa z kolorowym przetwornikiem CCD.

Archiwum