Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera kopułkowa wewnętrzna LC-345P

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera kopułkowa wewnętrzna LC-345P


Kamera kopułkowa wewnętrzna LC-345P
Z przyjemnością prezentujemy ekonomiczną kamerę kopułkową LC-345P LC Security do zastosowań wewnętrznych, która pozwala niskim kosztem stworzyć skuteczną instalację CCTV dla sklepu, domu, biura, firmy, przedszkola, szkoły czy kawiarni. Dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi jakości do ceny jest niezwykle konkurencyjna dla innych renomowanych producentów kamer CCTV, takich jak Samsung czy Sony.

Największym atutem kamery kopułkowej wewnętrznej LC-345P jest rewelacyjna jakość przetwarzanego obrazu. Nad szczegółową reprodukcją obserwowanej sceny czuwa profesjonalny przetwornik obrazu 1/3” HDIS, który gwarantuje prawidłowe odwzorowanie barw oraz konturów obserwowanych obiektów. Dzięki podwyższonej rozdzielczości poziomej, która w przypadku kamery kopułkowej LC-345P wynosi aż 700 linii telewizyjnych, możliwe jest dokładne rozpoznanie osób i przedmiotów znajdujących się w polu widzenia urządzenia. Wbudowane systemy automatyki - balans bieli, kontrola wzmocnienia, kompensacja światła - zapewniają odpowiednią jakość obrazu podczas pracy w niekorzystnych warunkach. Z kolei wysoka czułość na oświetlenie pozwala na prowadzenie obserwacji przy minimalnym natężeniu światła.
 


Kamerę kopułkową LC-345P wyposażono w obiektyw stało-ogniskowy 3,6 mm, który oferuje szeroki kąt widzenia oraz zapewnia bardzo dokładne odwzorowanie krawędzi i kształtów obserwowanych obiektów. Warto także wspomnieć o estetycznie wykonanej obudowie kopułkowej w kolorze białym, która bardzo dobrze wtapia  się w wystrój pomieszczeń sklepowych, biurowych i firmowych.