Kupuj szybko bez zakładania konta!  

ACM-1311

Strona główna  »  Artykuły  »  ACM-1311


ACM-1311
ACM-1311 to wysokiej jakości kamera sieciowa IP firmy ACTi, dysponująca czystym i pełnym barw obrazem o rozdzielczości poziomej 420 linii telewizyjnych. Za generowanie obrazu jest odpowiedzialna matryca 1/3' Sony SuperHAD CCD.
Kamery sieciowe IP z serii ACM-1311 na tle innych kamer przemysłowych IP wyróżniają się przede wszystkim za sprawą wbudowanego reflektora podczerwieni, który w połączeniu z funkcją Dzień/Noc pozwala na prowadzenie skutecznej obserwacji w zmiennych warunkach oświetleniowych, nawet w sytuacjach gdy obserwowana scena w ogólnie nie jest oświetlona. Dzięki tej właściwości kamery IP ACM-1311 mogą być z powodzeniem stosowane w całodobowych systemach nadzoru wideo, w których transmisja danych audio/wideo odbywa się poprzez sieć komputerową w protokołem IP. Maksymalna rozdzielczość obrazu PAL D1 w połączeniu z wysoką częstotliwością odświeżania rzędu 25 klatek na sekundę sprawia, że kamery przemysłowe IP ACM-1311 zapewniają bardzo wyraźne i dynamiczne nagrania wideo. Istotną właściwością użytkową omawianego produktu jest dwukierunkowa transmisja sygnałów audio w formacie PCM, dzięki czemu możemy nasłuchiwać otoczenie kamery, a także przekazywać ostrzeżenia głosowe do strefy monitorowanej.

Pozostałe właściwości użytkowe:

  • Dostępne rozdzielczości obrazu: Full D1 (720 x 576 – PAL), VGA (640 x 480 – PAL), CIF (352 x 288 – PAL), QCIF (176 x 144 – PAL)
  • Technologia Power over Ethernet (PoE), pozwalająca na realizację zasilania bezpośrednio z sieci komputerowej (ten sam przewód co do transmisji danych audio/wideo).