Kupuj szybko bez zakładania konta!  

WV-CP284E

Strona główna  »  Artykuły  »  WV-CP284E


WV-CP284E
Kompaktowa kamera CCTV dzień/noc WV-CP284E Panasonic to idealne połączenie funkcjonalności z korzystną ceną. Według specjalistów z branży CCTV jest to najlepsza kamera dzień/noc w swojej klasie.
Urządzenie zostało skonstruowane z najwyższej jakości materiałów i podzespołów, które dodatkowo zostały wsparte przez kilka bardzo ciekawych układów elektronicznych. Głównym elementem budowy tej wysokiej klasy kamery CCTV Panasonic jest przetwornik CCD 1/3” (752(H)x582(V) pikseli, który dysponuje rozdzielczością rzędu 540 linii TV. Dzięki zastosowaniu bardzo dobrego przetwornika otrzymujemy krystalicznie czysty, rzetelnie oddany i bardzo szczegółowy obraz nawet podczas pracy przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Kamera WV-CP284E posiada mocowanie obiektywu C i DC. Na wyposażeniu kompaktowej kamery przemysłowej dzień/noc WV-CP284E znalazły się także następujące systemy:
- DSP (cyfrowa obróbka sygnału),
- ABS (poprawa jakości obrazu),
- ELC (elektroniczna migawka).
Solidnie wykonana obudowa zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz sprawia, że kamera WV-CP284E Panasonic idealnie komponuje się z otoczeniem.