Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Dyskretny monitoring do biura

Strona główna  »  Artykuły  »  Dyskretny monitoring do biura


Dyskretny monitoring do biura
Specjalnie na potrzeby dyskretnej obserwacji biur firma LC Security wprowadziła do swojej oferty kamerę specjalną LC-115P, która jest połączeniem kamery przemysłowej ukrytej w obudowie czujnika ruchu PIR i rejestratora (wbudowane gniazdo kart pamięci SD, obsługa kart o pojemności do 32GB). Dzięki ukryciu kamery w czujce ruchu jest ona całkowicie niezauważalna dla osób znajdujących się w strefie obserwowanej.

Dyskretna kamera z rejestratorem LC-115P została odpowiednio przystosowana do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu pozwala na prowadzenie skutecznego dozoru wideo przez 24 godziny na dobę. Jest to możliwe dzięki funkcji Dzień/Noc i wbudowanym diodom IR LED (zasięg minimum 8 metrów), które pozwalają na prowadzenie obserwacji nawet w całkowitej ciemności.


Kamera specjalna LC-115P dostarcza nieskazitelny obraz w jakości HD 720p (1280 x 720 pikseli), który pozwala na bardzo szczegółową wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych. Wygodną obsługę kamery LC-115P zapewnia zdalne sterowanie za pomocą pilota o zasięgu do 10 m. Dodatkowe cechy użytkowe: detekcja ruchu o regulowanej czułości, nagrywanie przed alarmowe oraz interfejs USB 2.0. Ze względu na swoje cechy użytkowe idealnie nadaje się do budowy monitoringu domu, opiekunki do dziecka, biura czy sklepu.