Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera sportowa na snowboard

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera sportowa na snowboard


Kamera sportowa na snowboard
Potrzebujesz niedrogiej, niezawodnej i oferującej wysokiej jakości obraz kamery sportowej? Chcesz z niej bez obaw korzystać w trakcie zimowego urlopu? Jeśli tak to z całą pewnością zainteresuje Cię kamera sportowa na snowboard LC-HD10, która doskonale łączy atrakcyjną cenę z wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania.

Podstawową zaletą użytkową proponowanego rozwiązania jest możliwość kręcenia filmów w jakości HD 720p oraz wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Dzięki wbudowanym diodom LED, kamera sportowa HD LC-HD10 pozwala na filmowanie nawet w ciemności. Kolejnym atutem użytkowym omawianego produktu jest możliwość zapisu dźwięku oraz inicjacja nagrań wideo w oparciu o detekcję ruchu. Kamera do sportów ekstremalnych LC-HD10 sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Optymalne zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami pogodowymi, zapewnia hermetycznie szczelna obudowa o estetycznym wykończeniu i wodoodporności do 20 metrów.

Na uwagę zasługuje także bardzo wygodna obsługa kamery sportowej LC-HD10, którą realizuje się za pomocą trzech przycisków. Dodatkowe właściwości użytkowe kamery sportowej LC-HD10: szerokokątny obiektyw, rejestracja na karcie pamięci o pojemności do 32 GB, wygodny i pewny system mocowań umożliwiający montaż kamery w różnych miejscach, wbudowany wysokiej pojemności akumulator Li-Ion, wygodny eksport filmów i zdjęć na inne urządzenia (interfejs USB lub bezpośrednio z karty pamięci).