Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery CCTV LC-316D1

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery CCTV LC-316D1


Kamery CCTV LC-316D1
Kamery CCTV LC-316D1 firmy LC Security zostały stworzone z myślą o prowadzenie skutecznego i bezawaryjnego dozoru wideo w miejscach potencjalnie niebezpiecznych. Kamery kopułkowe LC-316D1 wyróżniają się na tle innych kamer tej klasy przede wszystkim dobrą jakością obrazu, solidną konstrukcją i atrakcyjną ceną.
Sercem kamery kopułkowej z serii LC-316D1 jest zaawansowany technicznie przetwornik obrazu 1/3” Super HAD CCD firmy Sony, która w chwili obecnej jest producentem najlepszych matryc obrazotwórczych do kamer przemysłowych. Zaimplementowany w kamerze przetwornik pozwala na wyświetlenie czystych i ostrych obrazów z wiernie oddanymi kolorami, nawet podczas pracy przy stosunkowo niskim poziomie oświetlenie. Kamera kopułkowa LC-316D1 może efektywnie pracować przy minimalnym oświetleniu na poziomie 0,8 Lux. Dodatkowo korzystnie na jakość uzyskiwanych obrazów podczas pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych wpływają zaimplementowane funkcje wspomagające, w tym:

  • Automatyczny balans bieli (AWB),
  • Kompensacja światła tylnego (BLC),
  • Automatyczna regulacja wzmocnienia (AGC).

Kamery kopułkowe z serii LC-316D1 mogą bezawaryjnie pracować w temperaturach z zakresu od -10 do 45 st. Celsjusza, co sprawia, że ich możliwości zastosowania są bardzo duże. Warto również wspomnieć o korzystnym stosunku sygnału do szumu >48dB oraz o wbudowanym wysokiej jakości obiektywie szerokokątnym 3,6mm, który pozwala na skuteczne nadzorowanie dużych pomieszczeń.