Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera IP do monitoringu sklepu

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera IP do monitoringu sklepu


Kamera IP do monitoringu sklepu
Przedstawiamy niedrogą lecz funkcjonalną kamerę IP do monitoringu sklepu w wersji LC-354 IP, która charakteryzuje się bardzo łatwą instalacją, możliwością dostarczania obrazu z dźwiękiem oraz efektywną pracą przez całą dobę, także w całkowitej ciemności. LC-354 to kamera IP obrotowa do zastosowań wewnętrznych, która obok sklepów doskonale sprawdza się także w domach i mieszkaniach (np. w nadzorze wideo opiekunki do dziecka).

Na jej wysoką funkcjonalność składa się m.in.:  programowalna detekcja ruchu, dwukierunkowa komunikacja audio (wbudowany głośnik i mikrofon), możliwość obrotu i pochylenia (skuteczniejszy nadzór wideo poruszających się obiektów) oraz efektywny dozór wideo przez 24 godziny na dobę (funkcja Dzień/Noc i wbudowany diodowy oświetlacz podczerwieni IR o zasięgu podświetlenia do 10 m). Kamerę sieciową LC-354 IP wyposażono w przetwornik obrazu typu CMOS, który generuje czysty i bogaty w detale obraz w rozdzielczości VGA (640 x 480) i QVGA (320 x 240).



Jednym z największych atutów kamery IP obrotowej LC-354 jest łączność bezprzewodowa Wifi, która pozwala na łatwy i szybki montaż kamery, nawet w trudno dostępnych miejscach. Instalację urządzenia ułatwia także technologia Plug&Play. Dzięki wbudowanemu portowi Ethernet, kamera może transmitować obraz w trybie na żywo do komputerów bazujących na oprogramowaniu Microsoft Windows oraz do iPhoneów i innych smartfonów, wykorzystujących system Android (możliwość jednoczesnego przesyłu obrazu do 4 odbiorników).