Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera przemysłowa HD-SDI

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera przemysłowa HD-SDI


Kamera przemysłowa HD-SDI
Kamera przemysłowa HD-SDI SCD-6080P (obudowa kopułkowa) to profesjonalne rozwiązanie dozorowe, przystosowane do pracy w systemach nadzoru wideo, budowanych w standardzie HDCCTV (High-Definition Closed Circuit Television). Prezentowana kamera HDCCTV korzysta z interfejsu SDI, który jeszcze do niedawna był zarezerwowany jedynie dla profesjonalnych studiów telewizyjnych. Dzięki tej właściwości użytkowej, kamera HD-SDI Samsung z serii SCD-6080P  jest w stanie przekazywać obraz w rozdzielczości Full HD za pomocą tradycyjnego przewodu koncentrycznego (współosiowego).

Należy także zaznaczyć, że transmisja obrazu w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli odbywa się bez kompresji i bez opóźnień, wynikających z pakietowej transmisji danych.

Bardzo wysoka ostrość i szczegółowość generowanego obrazu, pozwala na dokładną identyfikację zarejestrowanych na nim osób i przedmiotów. Stąd też kamera przemysłowa HD-SDI z serii SCD-6080P jest szczególnie polecana do zastosowania w miejscach wymagających wzmożonej ochrony, np. w kasynach, bankach i hotelach. Kamera kopułkowa SCD-6080P może generować wyraźny i bogaty w detale obraz w trybie całodobowym. Prawidłową reprodukcję obserwowanej sceny podczas pracy przy zmiennym poziomie jej oświetlenia, zapewnia funkcja Dzień/Noc z mechanicznym filtrem podczerwieni. Ponadto, kamera HD-SDI SCD-6080P posiada wiele zaawansowanych technologii, które poprawiają jakość generowanego obrazu. Na wyróżnienie zasługuje cyfrowa redukcja szumów dwu- i trójwymiarowych SSNRIII, poprawa kontrastu SSDR oraz balans bieli.

Na uwagę zasługują także inne opcje kamery kopułkowej SCD-6080P firmy Samsung, w tym m.in.: skuteczna detekcja ruchu, opcja maskowania stref prywatnych, obiektyw zmienno-ogniskowy z 2,8x zoomem optycznym oraz podwójne zasilanie (12V DC, 24V AC).