Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera samochodowa z rejestratorem LC-590CD

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera samochodowa z rejestratorem LC-590CD


Kamera samochodowa z rejestratorem LC-590CD
Kamera samochodowa z rejestratorem LC-590CD to urządzenie mobilne, przeznaczone do zastosowań wewnętrznych, która umożliwia rejestrację sekwencji wideo z dźwiękiem. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom kamera samochodowa LC-590CD może pełnić rolę czarnej skrzynki, ponieważ dostarczane przez nią materiały wideo są na tyle szczegółowe i płynne (rozdzielczość do 1280x960 pikseli, prędkość rejestracji 30 klatek na sekundę), że mogą stanowić niepodważalny dowód w rozprawie sądowej.

Kamera samochodowa LC-590CD jest wyjątkowo prosta w montażu i łatwa w konfiguracji. Wygodne poruszanie się po funkcjach urządzenia zapewniają przyciski na obudowie urządzenia. Dodatkowo kamera do auta LC-590CD posiada ekran LCD-TFT o przekątnej 2,5”, na którym możemy podejrzeć obraz na żywo. Ekran urządzenia jest składany i może być obracany w zakresie 270 stopni, dzięki czemu z łatwością dopasujemy go do położenia naszego wzorku. Rejestrację szerokiego pola widzenia zapewnia zamontowany na stałe obiektyw 120 stopni dający bardzo małe zniekształcenia.


Ekonomiczna kamera samochodowa LC-590CD może inicjować rejestrację obrazu w dwóch trybach: ciągły lub detekcja ruchu. LC-590CD może nagrywać tylko z wbudowanej kamery i mikrofonu, nie ma możliwości podpięcia zewnętrznych źródeł sygnału. Godne uwagi są także inne opcje użytkowe, takie jak: zapis na kartach pamięci SD/SDHC/MMC o pojemności do 32GB, uchwyt z przyssawką umożliwiający montaż kamery na płaskich powierzchniach, funkcja nagrywania w pętli oraz możliwość lokalnego odtwarzania zarejestrowanych materiałów wideo.