Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring firmy przez Internet

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring firmy przez Internet


Monitoring firmy przez Internet
Prezentujemy gotowy zestaw CCTV w przystępnej cenie, przy pomocy którego stworzymy funkcjonalny i skuteczny w działaniu monitoring firmy przez Internet. Proponowany zestaw monitoringu wizyjnego został skompletowany przez specjalistów z branży CCTV, dzięki czemu pozwala on na skuteczne zabezpieczenie mienia firmy oraz zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla osób przebywających na jej terenie.

Gotowy zestaw CCTV monitoringu firmy, który pozwala na zdalne zarządzanie instalacją przez sieć komputerową LAN, Internet oraz umożliwia pogląd obrazu z kamer za pomocą urządzeń mobilnych, składa się z następujących komponentów: rejestrator cyfrowy LC-8008 z dodatkowym dyskiem 500 GB, 8x kamery kompaktowa LC-471, 8x obudowa zewnętrzna, 8x wysokiej klasy obiektyw zmienno-ogniskowy 2,8-8 mm, 100 metrów przewodu zintegrowanego zasilanie + wizja, końcówki oraz 4x profesjonalny zasilacz do kamer CCTV.

Rejestrator cyfrowy LC-8008 to nowoczesne urządzenie oferujące kompresję wideo H.264 oraz umożliwiające jednoczesny zapis obrazu i dźwięku z maksymalnie 8 kamer telewizji przemysłowej oraz 8 mikrofonów. Wbudowany interfejs sieciowy pozwala na bezpośrednie podłączenie rejestratora do sieci komputerowej. Zapis wizji z maksymalną prędkością 200 kl./s (łącznie dla wszystkich kanałów wideo) dla rozdzielczości CIF 352x288 lub 100 kl./s dla rozdzielczości D1 704x576, zapewnia płynne i szczegółowe nagrania wideo, na których bez problemu rozpoznamy znajdujące się osoby i przedmioty. Warto także wspomnieć o wielozadaniowości HEXAPLEX, która pozwala na realizację wielu czynności w tym samym czasie (podgląd na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja, tworzenie kopii zapasowej oraz przekazywanie obrazu do sieci IP).

LC-471 EFFIO to funkcjonalna kamera przemysłowa typu Dzień/Noc, która rewelacyjnie sprawdza się w profesjonalnych systemach telewizji dozorowej. Powyższy model to idealne połączenie wysokiej rozdzielczości generowanego obrazu (700 linii TV) z podwyższoną czułością na oświetlenie, dzięki czemu pozwala na budowę efektywnych w działaniu systemów nadzoru wideo, w których dozór prowadzony jest w trybie całodobowym. Wysoką skuteczność działania systemów CCTV bazujących na kamerach LC-471 zapewnia bogaty zestaw opcji dodatkowych, takich jak: detekcja ruchu, powiadamianie o alarmach, maski prywatności, szeroki zakres dynamiki WDR i wiele innych, które korzystnie wpływają na jakość pracy systemów telewizji przemysłowej.